Mozzik vishet njëjtë me vajzën, mos e humbisni imazhin e fundit (FOTO)

Para pak ditësh, Mozzik është bërë baba.

E dashura e tij Loredana solli në jetë një vajzë e cila
quhet Hana dhe tashmë ka një profil në Instagram me mbi 200 mijë ndjekës.

Ka qenë sot reperi ai i cili postoi një fotografi në Instagram bashkë me vajzën në krah me të cilën është veshur njëjtë.

A nuk po I shkon shumë roli i babait, reperit? Ne themi se po./Prive.al

View this post on Instagram

❤️??

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on