Ndërsa ky është urimi i Getoar Selimi për Krishtlindje

Nuk ka pasur se si të mungoj edhe urimi i Getoar Selimit.

Për të gjithë besimtarët katolik, Ghetto Geasy nëpërmjet Instastoryt e ka shpërndarë urimin e tij, shkruan lajmi.net.

‘’Gëzuar Krishtlindjet të gjithë besimtarëve katolik’’, ishin fjalët e Getit i cili ndryshe nga disa prej kolegëve të tjerë të tij e ka fotografuar vetëm bredhin dhe nuk ka realizuar ndonjë fotosesion.

Geti, që nga fillimet e para të karrierës edhe sot po shijon suksesin dhe po pranon përkrahje të vazhdueshme nga fansat e shumtë./Lajmi.net/

albshowbizzz.com