Nëna e Leartes ‘sfidon’ edhe vajzat e reja me këtë veshje, ja si po duket

Learta Jakupi u bë e njohur për publikun shqiptar si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Mirëpo, ajo tani famën e madhe po e arrin si solo këngëtare dhe së fundi vetën e provoi edhe në biznes duke krijuar kështu dyqanin e saj me veshje
elegante për femra, ‘Mia Matin’, përcjell ORAinfo.

Përveç që është e njohur vetë, ajo bëri të njohur edhe familjen e në veçanti nënën e saj, Dritën.

Drita sot ka postuar një fotografi në Instastory, ku shfaqet e veshur aq bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/