Nëna e Rita Orës si vajzë e re, ja sa e bukur duket

Nëna e këngëtares me famë botërore Rita Orës as këtë herë nuk lëshon pe, duke u shfaqur si vajzë e re.

Nëna e Ritës është shfaqur sërish me postime në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar imazhe me anën e të cilave ka uruar Krishtlindjet dhe vitin e ri, transmeton Indeksonline.

“Urime Krishtlindjet dhe urime viti i ri 2019 të gjithëve” ka shkruar Vera në këtë postim.

Ndryshe, Vera po vazhdon që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.