Nera poston fotografinë më të ëmbël me familje, për fundvit

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, përcjell ORA info.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

E sot ajo poston një fotografi ku shfaqet e gjitha familja të veshur aq bukur për festat e fundvitit./ORAinfo/