Nga sakrificat e familjes deri tek udhëtimet me aeroplan: Vesa Luma tregon 12 gjërat që i mësoi gjatë vitit 2018

 
 

Vesa Luma ka paralajmëruar se së shpejti do t’i rikthehet botë së muzikës me këngë të reja.

Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar se do të sjell një bashkëpunim të ri, por i cili është për herë të parë me Denik Prizrenin.

Megjithatë, viti që po lëmë pas vetes ka qenë me plot mësime për bukuroshen tonë që jeton jashtë atdheut.

Në këtë prag të ndërrimit të viteve ajo ka treguar publikisht 12 mësimet e rëndësishme që nxori për jetën nga viti 2018.

Nga sakrificat familjare deri tek karriera e udhëtimet me avion, Vesa ka pulikuar të gjitha mësimet që mori në Instagram.

Ndryshe, Luma tash e sa kohë është zhvendosur në Zelandë të Re, ku po jeton me të birin dhe bashkëshortin, Big Basta. /Telegrafi/