Një nuse si Elita, gatuan pite për vete e për Gjikon

Elita Rudi është një ndër prezantueset shqiptare më të pëlqyera për momentin.

Ajo para pak muajsh u martua më këngëtarin e njohur, Gjikon dhe tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita këtë kohë ka marrë pushim në punë dhe po I shijon ditët në shtëpi.

E sot ajo ka treguar sa e zonja është, duke gatuar kështu pite për vete dhe për Gjikon./ORAinfo/