Një përmbledhje e 2018-tës: Këto gjëra ndodhën në shoubizin shqiptar këtë vit (VIDEO)

 

Ishte një vit i gjatë, i mbushur me suksese për
shqiptarët dhe një vit që padyshim do mbahet në mend gjatë.

Emra të rinj iu bashkuan skenës muzikore këtë
vit, yjet shqiptare të muzikës tundën botën me performancat e veta, ndërsa
futbollistët shqiptarë, tundën rrjetat e armikut me gola!

Prive sjellë një përmbledhje të gjatë përmes
një kronike, të gjërave që ndodhën këtë vit.

Ndiqeni në linkun më poshtë:

 

 

 

albshowbizzz.com