Nuk i reziston ushqimeve as gjatë shtatzënisë, Elita është bërë si ‘top’

Është ndër prezantueset me të njohura në vendin tonë. ajo gjatë verës është martuar me reperin e njohur shqiptar, Gjikon.

Tani çifti në fjalë janë duke pritur të bëhen prindër.

Tani kur Elita po i kalon javët e fundit të shtatzënisë, ajo nuk po mund t’i rezistojë ushqimeve, përcjell ORAinfo.

Këtë herë e shohim se sa shumë është “rrumbullakosur” veshur me farmerket, bluzën e bardh dhe pallton e kuqe.

Edhe kësaj here ajo është shfaqur dukë ngrënë.

Duket se ushqimi ka ndikuar edhe me shumë të ‘trashjen’ e Elitës. /ORAinfo/