Nuk ‘përmbahet’ Egzona, me këtë ushqim do të shëndoshet edhe më shumë

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Albatrit Muqiqit.

Ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë dhe Egzona tani është në muajt e fundit të shtatzënisë, përcjell ORAinfo.

Ajo gjatë këtyre muajve ka bërë një ndryshim të madh, ku ka shtuar peshë, gjë që duket në fotografitë e shumta që ajo I ka postuar.

Ajo së fundi ka postuar një mori të fotografive ku shihen ushqime të ndryshme e që mund ta shëndoshin edhe më shumë gjatë kësaj shtatzënie./ORAinfo/