Nxitoni, parfumet ekskluzive në Maison De Parfum, nga sot i merrni me 20% zbritje

Lajm i mirë për të gjithë adhuruesit e parfumeve,
sidomos ato unike dhe të veçanta…

Nga sot deri më 31 dhjetor, Maison De Parfum
ka zbritje në të gjitha markat ekskluzive deri në 20%.

Dyqani i mbushur me parfume të rralla dhe me
aroma të paharruara, ka zgjidhje adekuate për ndejat e fundvitit, sidomos kur dëshironi
të mbaheni në mend me vetëm aromën tuaj.

Prandaj nxitoni në qendrën tregtare Royal
Mall, tek dyqani Maison De Parfum, për të kapur një çmim të të mirë me një
parfum super të mirë.

Mos harroni, aroma ju identifikon shpesh herë!!!/Prive.al

View this post on Instagram

An amazing fragrance Aqua Celestia by @franciskurkdjian will make your day better … ??? #hauteparfumerie #luxurylifestyle #feelinspecial #fresh #winterseason #happyholiday

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on

View this post on Instagram

The perfect gift ? Roja 51 by @rojadove #happyholidays #hauteparfumerie #parfumelovers #addiction #love #winterseason #magnifique #specialgift #presentideas

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on

View this post on Instagram

HAPPY HOLIDAYS with this amazing fragrance by @franciskurkdjian A must have ??? #hauteparfumerie #luxurylifestyle #fragranceaddict #feelfresh #petitematine #smellnice

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on

View this post on Instagram

La Poudre ? by @caronparisofficiel nga tani e tutje mund ta gjeni ne maisonin tone. Aplikohet ne te gjitha llojet e lekurave. Shkelqe me La Poudre ne cfardo lloj eventi??? Ka arome fantastike dhe eshte nje #must #caronparis #lapoudre #shinyskin #parfume #addiction #maisondeparfum #babypink

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on

View this post on Instagram

• Roja Parfums• #sweetieaoud The finest fragrances in the World #hauteparfumerie #sweet #aoud #swarovski #photoshoot #artist #celebrities #finest #fragrance #addiction @rojaparfums @rojadove

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on