Olti Curri i ka shkruar baladë Encës dhe këtë sapo e morëm vesh

Enca njihet për projektet me të cilat ka bërë shumë zhurmë por nuk është ditur deri më sot se njërën nga baladat ia ka shkruar Olti Curri.

Olti Curri ishte së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’ aty ku foli për artistët shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Ndër ta edhe për Enca Haxhinë madje ka zbuluar një fakt interesant se njërën prej baladave ia ka shkruar ai vetë.

Se për çfarë bëhet fjalë konkretisht ndiqeni intervistën e plotë./Lajmi.net/

albshowbizzz.com