Pajtesa vjen me dukjen më të veçantë për Vit të Ri, vesh fustanin më interesant

 

Fiona Gllavica, është aktorja nga Prishtina, e që u bë shumë e njohur dhe e dashur tek publiku,me rolin e saj të ‘Pajtesës’, në serialin ‘Çka ka shpia’.

Jashtë nga Seriali, Fiona shfaqet krejt ndryshe. Ajo është e fejuar dhe vazhdimisht poston fotografi me të fejuarin e saj, Arbnorin, shkruan ORAinfo.

Fiona është tejet aktive në rrjete sociale me postimet nga më të ndryshmet.

E sot, në natën e Vitit të ri ajo ka postuar një fotografi nga xhirimet e serialit, dhe që ka veshur një fustan shumë interesant dhe të paparë më herët./ORAinfo/