Pasi u bë baba, ja si e uron festën Labi

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Rroa.

Labinot Gashi ka uruar Krishtlindjet.

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi ka uruar Krishtlindjet me anë të një imazhi të ndarë në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

“Urime Krishtlindjet”, shkruan ai.

Labi para pak ditëve u bë baba për herë të parë i një vajze të cilën e ka pagëzuar me emrin, Rroa.