Për Vitin e Ri, Learta shkëlqen në fustan të kuq

 
 

Padyshim se edhe gjatë 2018 ishte ndër fytyrat që mori vëmendjen maksimale të publikut dhe medieve, shkruan Kosovarja.

E këtë vit, Learta nuk u përmend vetëm si reja e Shyhretes, por u përmend edhe si këngëtare, e cila mbajti 2 koncerte shumë të suksesshme me shumë të pranishëm.

Jo vetëm këtë natë, por vlen të ceket se Learta duket gjithmonë bukur, në çdo festë, në çdo rast, është vërtetë për çdo kompliment.

Por edhe kësaj here, ajo lë nën hije të gjitha nuset e estradës me pamjen mahnitëse në të kuqe, ngjyrë kjo që i karakterizon festat e fundvitit./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com