Përmes këtyre imazheve, Era Istrefi ndan momentin më të bukur të këtij viti

  Era Istrefi po e përmbyll një vit shumë të suksesshëm në karrierën e saj.      

Era Istrefi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës ka treguar se cili ishte ishte suksesi më i madh për të në këtë vit, shkruan lajmi.net.

Natyrisht se bëhet fjalë për pjesëmarrjen e saj në “Kupën e Botës”, ku performoi këngën zyrtare të Kampionatit bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë këtij viti kishte realizuar edhe disa projekte të tjera, të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme, ndërsa tani po punon rreth këngëve të reja./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Best of 2018? 2019…?? 

A post shared by   Era Istrefi  (@eraistrefi) on

 

 

albshowbizzz.com