Polici i vrarë dje në Istog ishte mik i artistit të njohur shqiptar, fjalët e tij për të janë prekëse…

Dje në Istog ka ndodhur një tragjedi për të gjithë vendin.

Pas një grabitje me armë zjarri në një bankë atje, mbeti i vrarë polici me emrin Izet Demaj dhe hajni i cili u vra më pas nga policia e Kosovës.

Pas këtij lajmi tragjik, përveç krerëve të shtetit dhe shumë njerëz të tjerë, ka reaguar edhe tenori i njohur shqiptar, Ramë Lahaj i cili e kishte mik të ndjerin.

Këtë e ka bërë të ditur vet Rama i cili postoi një fotografi bashkë me të në instastory duke shkruar fjalë prekëse për të.

Më poshtë postimi i tij i plotë./Prive.al  

albshowbizzz.com