Prive zbulon: Ish i dashuri i Diellza Kolgecit në lidhje me prezantuesen e njohur

Pak javë më parë ju njoftuam ekskluzivisht mbi
lidhjen e re të Diellza Kolgecit dhe shtatzëninë.

E duket se risitë nuk janë vetëm nga ana e
Diellzës por edhe nga ish i dashuri shumëvjeçar i saj.

Noli Fetoshi, arkitekti me të cilin Diellza ishte
në lidhje për shumë vite, ka nisur një lidhje të re.

Bëhet fjalë për romancën me prezantuesen e
sportit në Klan Kosova, Genta Canën e cila e ka zyrtarizuar lidhjen përmes një
postimi në rrjete sociale ku e uron personin e zemrës me rastin e ditëlindjes.

Burimet i kanë treguar Prive.al që dyshja kanë
disa muaj që janë bashkë.

‘Genta dhe Noli kanë nisur lidhjen tash e disa
muaj dhe janë shumë të dashuruar. Lidhja po ecë për mrekulli’ – deklaron për
portalin tonë burimi i rezervuar pranë çiftit.

Shumë urime! Ju shkoftë mbarë! /Prive.al