Publikohet fotoja e ëmbël e vajzës së Valdrin Sahitit, është rritur shumë

Janë publikuar disa foto të vajzës së Valdrin Sahitit e cila po rritet shumë shpejtë.

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani në mars të këtij viti janë bërë prindër të një vajze të cilës ia kanë vënë emrin Bella, shkruan lajmi.net.

Fëmija i parë i çiftit ua ka ndryshuar edhe atmosferën në familje dhe këtë e dëshmon një postim i Editës në Instastory.

Gruaja e Valdrinit i ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet se si po luajnë me Bellën dhe se ajo është rritur shumë.

Asnjëri e as tjetri deri sot nuk kanë preferuar të publikojnë foto ku shihet fytyra e vajzës meqenëse është akoma fëmijë./Lajmi.net/

albshowbizzz.com