Ramë Lahaj uron Krishtlindjet në krahët e nënës 80-vjeçare

Krishtlindjet i ka uruar edhe tenori i njohur shqiptar Ramë Lahaj.

Mirëpo, urimi i tij ishte i veçantë…

Lahaj postoi një fotografi në Instagram, ku shihet bashkë me
nënën e tij 80-vjeçare.

“Urime Krishtlindja dhe Viti i ri nga unë dhe nëna ime 80-vjeçare. Dashuria e nënës është paqe”, shkroi Lahaj.

Nëse nuk e dini, tenori ka qenë shumë aktiv këtë vit me shfaqje nëpër botë, madje ishte i pranishëm edhe në Romë për Skënderbeun ku performoi bashkë me Dua Lipën dhe shumë artistë të tjerë të mëdhenj./Prive.al    

View this post on Instagram

Merry Christmas and a Happy New Year from me and my 80 years old Mother ❤️. “Mother’s love is peace. It need not be acquired, it need not be deserved”

A post shared by Ramè (@ramelahaj) on