Rita Ora nis lidhje me aktorin e preferuar të shumë femrave (FOTO)

Andrew Garfield dhe Rita Ora kanë nxitur thashetheme për një lidhje dashurie, pasi u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin të dielën.

Burime të shumta për revista të njohura amerikane thonë se aktori 35-vjeçar i njohur për rolin e tij në Spider Man, dhe këngëtarja 28-vjeçare, janë parë dorë për dore rreth Primrose Hill.

Spekulimet se ata janë në lidhje kanë nisur që nga nëntori. Rita u nda nga Andreë Watt ë shtator në të njëjtin muaj kur Garfield u nda nga Susie Abromeit./Prive.al