Ryva del për kafe, ky veprim i saj do t’iu ‘habisë’

Ryva Kajtazi është këngëtarja shqiptare që u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer për publikun që në daljen e parë në skenë.

Ajo e filloi karrierën si aktore, e më vonë kaloi në muzikë duke u bërë kështu një këngëtare shumë e suksesshmë, përcjell ORAinfo.

Ryva tani është më pak aktive me muzikë e me projekte të reja, por është e pranishme në shumë emisione.

Sot, Ryva ka postuar një fotografi ku shihet se ka dalë me shoqe për kafe, por ajo çka bie në sy është se ajo ëshë veshur në të shkurtra në këto ditë të ftohta dimri./ORAinfo/