Ryva poston fotografi me Armend Rexhepagiqin, kaq shumë ka ndryshuar ai

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi sot ka dalë së bashku me këngëtarin e njohur Armend Rexhepagiqin.

Për shumë vite, Armendi ka qenë një ndër kantautorët më të suksesshëm dhe më të pëlqyer në Kosovë, përcjell ORAinfo.

Ai u largua nga skena para disa vitesh dhe që na atëherë nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor.

E në fotografinë që e ka postuar sot Ryva, na bëjnë të mendojmë se gjatë kësaj kohë jashtë skenes, ai ka ndryshuar shumë./ORAinfo/