S4MM tregon me kë s’do të bënte kurrë bashkëpunim (VIDEO)

Reperi i njohur S4MM së fundmi ka treguar se më
cilin prej reperëve shqiptarë s’do të bashkëpunonte kurrë.

I ftuar në Shiko Kush Luan, reperi qëlloi
fotografinë e Don Phenom, kur u pyet me kë s’do të bashkëpunonte.

Përveç kësaj, sipas tij, Stresi do të duhej të
hiqte dorë nga muzika dhe Getinjo nuk e meriton famën që ka marrë.

Poashtu, reperi më i dobët dhe më i keq sipas tij, është Fero./Prive.al