‘Sasa’ do t’iu mahnisë me pamjen, më zonjë se kaq nuk e keni parë

Adriana Matoshi është aktorja shqiptare që me rolet e saj u bë tejet e suksesshme.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale, më e njohur dhe më e pëlqyer për publikun u bë me rolin e saj të fundti të ‘Sasës’ në serialin ‘O sa
mirë’, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, ajo e ka përmendur shumë herë se në jetën reale ajo është shumë më ndryshe se sa në serial.

E sot, ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë e më një grim që e bën të duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/