Seldi fotografohet pranë kësaj biondine joshëse, zbulon atë që të gjithë e prisnin

Seldi fotografohet pranë kësaj biondine joshëse, zbulon atë që të gjithë e prisnin

Seldi më në fund ka zbuluar atë që të gjithë e prisnin dhe sapo e bëri nëpërmjet postimit të një fotografie.

Seldi Qalliu ka kohë që po punon për projektin e ri muzikor dhe tani më në fund e ka zbuluar titullin e tij, shkruan lajmi.net.

‘’S’ka dashni’’ titullohet kënga që do të vijë e realizuar edhe me videoklip pjesë e së cilës do të jetë një biondinë joshëse.

E gjitha u bë e ditur pas publikimit të një fotografie në të cilën ai shihet përkrah vajzës në fjalë.

‘’S’ka dashni, shumë shpejtë’’, ka shkruar Seldi pranë postimit.

Duhet kujtuar se përveç për sukseset në muzikë, emri i Seldi Qalliut së fundmi u përmend shpesh edhe sa i përket jetës private, ndarjes nga Mimoza Shkodra./Lajmi.net/

albshowbizzz.com