Shkojnë në pushime në Bahamas dhe Dua Lipës e të dashurit të saj u ndodh e papritura

 

Dua Lipa po e feston fundin e këtij viti të suksesshëm
për të në ishujt Bahamas të Shteteve të Bashkuara.

Bashkë me tërë familjen e saj, Lipa është shoqëruar në këto pushime edhe nga i dashuri Isaac Carew, i cili është gjithmonë pranë saj në udhëtime për pushime e koncerte.

Por derisa po e shijonin detin, dhëndrit të
familjes Lipa i ka humbur telefoni në oqean!

“Isaac e humbi telefonin në oqean dhe llogaria ime në Instagram është e përbashkët deri në lajmin e radhës”, ka shkruar Dua në Instagram, ku shihet bashkë me të dashurin e saj duke shijuar momente të bukura. /Prive.al

 

albshowbizzz.com