Shkurtja poston foton e shtatë viteve më parë me Dafinën

Këngëtarja Shkurte Gashi duket se është ndjerë pak nostalgjike ditën e sotme.

Ajo ka vendosur të kthehet në kohë plot shtatë vite pas.

Shkurtja ka ndarë një fotografi me dy kolegë të saj, Dafina Zeqirin dhe producentin Cekic nga një pre koncerteve të përbashkëta.

Duket se përkundër kohës, vajzat kanë ndërruar fare pak. /Prive.al