Shumë kohë më parë, kur Dua Lipa qante pranë babadimrit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht Dua Lipa, ka
postuar një fotografi të ëmbël në profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja u rikthye prapa në kohë duke hapur arkivat gjatë
kohës kur ishte fëmijë.

Kur Dua pozonte pranë babadimrit, ajo qante dhe këtë e
tregon më së miri fotografia.

“mood” ka shkruar ajo nën imazhin i cili mori mijëra pëlqime dhe shumë komente.

Kujtojmë që Dua ka arritur suksese të mëdha gjatë këtij
viti, përveç këngeve mega-hiti ajo mori edhe çmime të rëndësishme./Prive.al  

albshowbizzz.com