Shyhretja sapo doli nga frizerka, befason me fustanin e veshur

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në foton e publikuar sot, ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë, ndërsa për flokët dhe grimin, Shyhretja thotë se është përkujdesur vajza e saj, Njomza.

Për ku është nisur kështu Shyhrete Behluli? /ORAinfo/