Sinan Hoxha dhe Andrra romantik në Nju Jork

Janë ndër çiftet më simpatike në estradën tonë.

Edhe martesa e tyre vite më parë bëri bujë të madhe, bëhet fjalë për këngëtarin Sinan Hoxha dhe bashkëshorten e tij, Andrra, shkruan Indeksonline.

Së fundi, çifti për festat e fundviti po qëndron në qytetin e Nju Jorkut.

Nga atje dyshja kanë sjellur një imazh ku shihen duke shkëmbyer puthje në mes të qytetit.

Ndryshe, Sinan do të performojë në Nju Jork në natën e ndërrimit të motit.

albshowbizzz.com