Skivi zbulon titujt e tri këngëve të reja

Skivi gjatë mbrëmjes së kaluar ka ironizuar me një pjesë të estradës muzikore shqiptare.

“2019 hajde më shpejt se nuk e kam ndër mend me sjell asnjë këngë deri për vitin e ri. Të shohim estrada çka po sjell. Do do shumë mirë, bravo. A do kur pi shoh nuk e di pse bëjnë muzikë ose pretendojnë të jetuarit në estradë. Flasim edhe në TV”, ka shkruar ndër të tjerash Visar Shala.

Por, duket se nuk do të ndalet me kaq reperi pasi ka lënë edhe një mesazh në rrjetet sociale.

Në fakt, ai kësaj radhe ka treguar tri titujt e këngëve të reja që do t’i sjell gjatë vitit 2019.

“Intro-Nitro, Panika dhe Jetë e Shkurt”, ka zbuluar këngëtari përmes llogarisë personale në Instagram.

Ndryshe, ditë më parë Skivi ka vërtetuar thashethemet se është takuar me ish-kolegun e grupit, Skillz, Ledri Vulën.

Ai me këtë rast ka deklaruar se mund të vjen deri tek një ribashkim ose bashkëpunim mes tyre. /Telegrafi/