Soni Malaj vishet bardhë, duket kaq bukur

Soni Malaj është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri ku shfaqet e veshur në fustanin e bardh kombinuar me rrype të zeza.

Soni dukej shumë në formë, kurse grimin e kishte rënduar dhe flokët i kishte lidhur.

Mos e humbisni.