Taulanti me gruan e tij dalin për darkë në Tailand, Arbnora befason me fustanin me lula

Arbnora dhe burri i saj i cili është edhe futbollist i njohur, Taulant Xhaka, po i kalojnë pushimet në Tailandë.

Të dy janë shfaqur shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Edhe gjatë pushimeve ata kanë gjetur të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku kanë publikuar foto vazhdimisht, shkruan ORAinfo.

Mbrëmë ata kanë dal për darkë në një vend romantik.

Këtë e ka bërë të ditur vet Arbnora e cila ka publikuar një foto ku shfaqet duke hangar darkë me Taulantin.

Të dy janë dukur mjaft bukur, ndërsa fustani me lula i Arbnorës ka tërhequr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/