Tiani e Tuna iu ‘mahnisin’ me fotografitë e fundvitit, por çfarë nuk shkon

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur në publikun shqiptar me emrin artistik, Tuna.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin, përcjell ORAinfo.

Sot, Tuna ka postuar disa fotografi së bashku me Tianin për këtë fundvit, e në të cilat duken aq bukur nënë e djalë.

Mirëpo, ajo çka na bën kurreshtarë është se pse nuk është edhe Patrisi me ta në këto ditë feste./ORAinfo/