Tuna e bën djalin ‘burrë’ të vogël, ja si duket ai

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Tuna, është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ajo dhe Patris Berisha para një viti janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo

Edhe pse është shumë e agazhuar në profesion dhe në familje, Tuna nuk heziton të jetë edhe aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me Tianin me mustaqe, e këtë e ka bërë me filtere të Instagramit por që Tiani duket si një burrë I vogël./ORAinfo/