Alb ShowBizzz

Unikkatil do t’ua rrëmbej zemrat të gjithë shqiptarëve me gjestin e fundit

Unikkatil e ka publikuar së fundmi një imazh, pranë të cilit ka pranuar komente të shumta.

Reperi Unikkatil me rastin e Krishtlindjeve e ka publikuar një foto pranë një bredhi të madh dhe gjesti dhe gjesti që ka bërë u ka pëlqyer shumë shqiptarëve, shkruan lajmi.net.

Unikkatil në foton me të cilën i ka uruar besimtarët katolik shihet duke e bërë simbolin e shqiponjës.

‘’Gëzuar Krishtlindja’’ ka shkruar Unikkatil pranë fotos në Instagram./Lajmi.net/