Vajza e Besnikut e Lolitës me fotosesion për Vitin e Ri, po duket si princeshë e vogël

 
 

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una

Së fundi, Lolita ka publikuar disa foto të vajzës, shpëputur nga fotosesioni i Vitit të Ri.

Una po duket si një princeshë e vogël./ORAinfo

 
 

albshowbizzz.com