Valdrin Sahiti uron festën pranë familjes, e gjithë vëmendja te bashkëshortja e tij

 
 

Sot është nata e fundit e vitit 2018-të.

Me këtë rast shumë nga fytyrat publike kanë uruar Vitin e Ri në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Kreatori i njohur, Valdrin Sahiti ka sjell dy imazhe në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet me familjen dhe uron festën.

“GËZUAR 2019 ! Shpresojmë që ky vit të jetë më i mirë për të gjithë”, shkruan ai.

E gjithë vëmendja nuk ka dyshim se është te bashkëshortja e Valdrinit, Edita e cila duket tejet joshëse.

 
 

albshowbizzz.com