Vjen provokuese nga mbrapa, e gjeni dot vendin misterioz të Morenës?

Është një nga femrat më të përfolura e më të ndjekura në rrjetet sociale.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku në llogarinë e saj, Instagram numëron mbi 800 mijë ndjekës, shkruan lajmi.net.

Ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme me ç’rast rrëmben vëmendjen e publikut me pozat provokuese.

Në këtë të fundit ajo pozon nga mbrapa ku përshkrimi që ia ka vënë fotos është tejet interesant. “Qatje ku s’ka limit”, duke mos e bërë publike vendin ku ndodhet.

“Dashni”, është projekti i saj i fundit në duet me Sabri Fejzullahun i lansuar para disa ditëve. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com