Vjollca vjen unike në paraqitjen e fundit

Është bërë një kohë e gjatë, që kur skena jonë është e mbushur, me njërën nga këngetaret më të mira të muzikës popullore.

Bëhet fjalë për Vjollca Haxhiun, e cila kohëve të fundit, nuk është vetëm muzika për të cilën po komentohet por edhe stili dhe dukja e saj.

Kjo ka bërë, që ajo të jetë aktive edhe në rrjetet sociale, duke iu qëndruar adhuruesve më afer me fotografi nga më të ndryshmet.

E, me imazhin e hedhur së fundi në Instagram, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Me bluzë të kaltër, e grim tejet të lehtë, Vjollca dukej më e fresket dhe më e bukur se kurrë.

Ajo këta vit erdhi më potpuri të ndryshmë, por kënga që ia vulosi suksesin e këtij viti është “Rrebele”, e cila u pëlqye goxha shumë. /Kosovarja/