Xhensila vishet me fustan me xixa, e “tranon” Besin me paraqitjen e saj

Xhensila Myrtezaj është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet së bashku me bashkëshortin e saj, Besin dhe dukej shumë në formë dhe seksi.

Veshur me fustanin përplot xixa kombinuar me taket dhe mbi një piano, ajo dukej shumë provokuese.

Ndryshe, Xhensila Myrtezaj ka pak kohë që ka lindur fëmijën e parë.