Ylli i muzikës popullore nënë për herë të parë, ajo solli në jetë djalin

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore është bërë nënë për herë të parë.

Ylli i muzikës popullore Maya Aliçaj dhe bashkëshorti Beni kanë mirëpritur në jetën e tyre djalin të cilin e kanë quajtur Jonis.

View this post on Instagram

A post shared by Mayaalickajofficial (@mayaalickaj) on

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që e ka bërë
vet public lajmin, përmes një postimi në rrjetin social, ku shkruan se këto
Krishtlindje e gjejnë atë më të lumtur e më të plotësuar se kurrë!

Ka qenë vetë këngëtarja që na njohu me lajmin e bukur nëpërmjet një postimi në rrjetin social, ku shkruan se këto Krishtlindje e gjejnë atë më të lumtur e më të plotësuar se kurrë!

“Gezuar Krishtlindjet. Kete vit jane Krishtlindjet me te bukura te jetes sime,pasi Zoti me bekoi me nje djale . Edhe nje here gezuar dhe Zoti ju bekofte. Me dashuri, Maya&Jonas”, ka shkruar ajo.