Alb ShowBizzz

Zanfina Ismaili nuk mund t’i rezistoj fotove joshëse

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re dhe ka zgjedhur t’i përkushtohet karrierës si juriste.

Bëhet fjalë për Zanfina Ismailin, e cila kohët e fundit ka lënë pas karrierën muzikore.

Megjithatë, zeshkania është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, këngëtarja ka sjell një fotografi mjaft seksi në llogarinë personale në Instagram teksa ka lënë një mesazh.

“Nuk mund të rezistoja”, ka shkruar ajo teksa ka vënë në pah gjoksin, ku ka marrë edhe komplimente pozitive.

Bukuroshja kohët e fundit ka dhënë edhe mendimin për karakterin e njerëzve që e bëjnë të afrohen njerëzit.

“Karakteri është ai që ju bën që të largohen njerëzit nga ju dhe jo pamja. Me pamje mësohesh, por me karakter kurrë”, ka pohuar Zani. /Telegrafi/