Zanfina: Shumë moti s’kam qenë e as nuk jam e dashuruar

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re dhe ka zgjedhur t’i përkushtohet karrierës si juriste.

Bëhet fjalë për Zanfina Ismailin, e cila kohët e fundit ka lënë pas karrierën muzikore duke përkushtuar profesionit të juristes.

Megjithatë, ajo ka gjetur kohë që të komunikoj me fansat përmes rrjeteve sociale duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Bukuroshja u pyet nëse është e dashuruar dhe përgjigjja e Zanfinës ishte më se e sinqertë.

“Shumë moti s’kam qenë e as nuk jam”, tha zeshkania e estradës sonë.

Në këtë formë i ka dhënë fund thashethemeve se po përjeton një fazë të re të jetës sentimentale.

Ndryshe, bukuroshja vite më parë ka qenë në lidhje me Faton Shoshin, i cili muaj më parë përfundoi lidhjen me Era Istrefin. /Telegrafi/