1 apo 2? – Lumi B dhe Skerdi zbulojnë planet!?

 

Ka kohë që reperi Lumi B ka treguar se shumë
shpejt do të vijë një bashkëpunim me Skerdin, këngëtarin nga Shqipëria i cili
pati goxha sukses gjatë vitit të kaluar.

Mirëpo tani si duket në plan janë dy.

  

Kështu ka bërë të ditur në njëfarë mënyrë Lumi
B përmes një fotografie me Skerdin të postuar në instastory.

“A pe bojm 1 a 2”, ka shkruar Lumi duke
etiketuar edhe Skerdin, me të cilin shihet në një tavolinë teksa diskutojnë për
projektet e ardhshme./Prive.al

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com