50 pyetjet me Shyhrete Behlulin (dhe Leartën e Engjëllushen)

50 pyetjet me Shyhrete Behlulin (dhe Leartën e Engjëllushen)

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli vjen në 50 pyetjet e Prive të cilat kësaj herë nuk bëhen vetëm nga Vlorijani por edhe reja e këngëtares, Learta Jakupi dhe vajza, Engjëllusha Salihu.

Shikim të këndshëm./AlbShowBizzz