A është i vjedhur klipi “Pow Pow”? Tayna sqaron të vërtetën

  Reperja nga Prizreni, Tayna pas lansimit të projektit “Pow Pow”, u përfol tejet shumë në media.      

Kjo ngase ky projekt i saj i publikuar në nëntor thuhej të jetë i vjedhur dhe për këtë pati reagime të shumta, shkruan lajmi.net.

Në intervistën e dhënë për programin festiv të “Mirage”, Tayna sqaroi të vërtetën për të gjithë ata që e akuzuan.

Se çfarë tha artistja e mësoni në materialin që ua sjellim në vazhdim.

Megjithatë, “Pow Pow”, deri më tani ka mbledhur afro 7 milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com