Adelina e publikon burrin e saj duke u përqafuar me një vajzë

 

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet burri i saj duket u përqafuar me motrën e vogël të Adelinës.

Duket se burri i Adelinës është i lidhur fort edhe me familjen e këngëtares, pasi e kemi parë shpesh duke kaluar kohë me familjen e saj në darka e dreka. /ORAinfo/