Adelina publikon një video nga shtëpija e saj, grimi i saj merr vëmendjen

 

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet duke i kënduar këngët e saj.

Por ajo ka tërhequr vëmendje me shumë me grimin e saj të lehtë. /ORAinfo/